KONST / Litografier / Färglitografi 10882353
nr 1088 2353
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), motivet: 42x28, ej numrerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 februari 2017
kl 18:32:01
100 kr
250 kr
350 kr
Peter Dahl (f. 1934)